Zeštíhlující prádlo
Jedinečné zeštíhlující spodní prádlo Revolution Slim se speciálními vlákny napuštěnými zkrášlujícími látkami umožní pečovat o pokožku a zároveň podpořit hubnutí. Hubnoucí prádlo Revolution Slim vhodné pro sport i odpočinek.

Zeštíhlující prádlo Počet produktů: 1

Podkategorie

 • Active Sport
  Zeštihlující prádlo Active Sport z kolekce Revolution Slim umocní spalování tuků při cvičení. Další látky jako vitamín E či Aloe Vera navíc pečují o pokožku. Kolekce Active Sport obsahuje sportovní tílko, tílko klasického střihu, šortky a legíny.
 • Elegance & Classic
  Zeštíhlující prádlo Slim Revolution Elegance & Classic nabízí bolerko, tričko se stojáčkem bez rukávů a rolák z materiálu napuštěného látkami podporující hubnutí a péči o pokožku.
 • Relax
  Zeštíhlující prádlo z kolekce Slim Revolution řady Relax nabízí prádlo pro domácí pohodu, které navíc pomáhá hubnout a pečovat o pokožku. Mikrokapsle s výživnými látkami uvnitř vláken umožňují rychlejší spalování a jsou vhodné i pro boj s celulitidou.
 • For Night & Day
  Hubnoucí prádlo Slim Revolution řady For Night & Day je vhodné pro celodenní nošení, díky kterému docílíte ještě výraznějších výsledků. Mikrokapsle s účinnými látkami pečují o pokožku, povzbuzují mikrooběh a zeštíhlují postavu.
 • Zeštíhlující prádlo...

  I pro muže nabízíme zeštíhlující prádlo značky Self - Revolution Slim Collecition. Různé střihy.

Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky